YAMAMOTO Nutrition Ai-Burn 120kapsułek SPALACZ (1)

YAMAMOTO Nutrition Ai-Burn 120kapsułek SPALACZ

ładowanie
108,00
 PLN
79,00
 PLN
za
szt.
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
108,00 PLN
 • Czas wysyłki: 24 Godziny
 • Kod EAN: 4926266003486
 • Numer katalogowy :
 • Wydrukuj kartę
Producent: YAMAMOTO
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
 •  

Ai-Burn

SUPLEMENT DIETY

120 kapsułek

W dziennej porcji (2 kapsułki) %RWS*

 • L-tyrozyna 360 mg
 • Kakao 250 mg
 • Zielona herbata 250 mg
 • Kofeina 200 mg
 • Gorzka pomarańcza 200 mg
 • 6% teobromina 15 mg
 • 6% synefryny 12 mg

*RWS - Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych.

SKŁADNIKI: L-tyrozyna, otoczka kapsułki (żelatyna, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; zielona herbata (Camellia sinensis (L.) Kuntze) liść; nasiona kakao (Theobroma cacao L.) (std. 6% teobrominy), gorzka pomarańcza (Citrus aurantium L. var. Amara L.) niedojrzałe owoce (std. 6% synefryny), kofeina, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

UWAGA! Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt, jeśli cierpisz na choroby układu krążenia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

SPOSÓB UŻYCIA: Przyjmuj 2 kapsułki dziennie popijając wodą lub innym ulubionym napojem, najlepiej przed posiłkami lub w ciągu dnia.

ZALECANA PORCJA DZIENNA: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i światła słonecznego. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

PRZECIWWSKAZANIA: Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży oraz karmiących; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu. Nie należy przyjmować produktu przed snem lub w bezpośrednio poprzedzających godzinach; nie popijać alkoholem.

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM: Data i numer partii na opakowaniu.

KRAJ POCHODZENIA / MARKA: Włochy / Yamamoto Nutrition

Yamamoto Nutrition, Ai-Burn, 120 kaps., spalacz

Yamamoto Nutrition Ai-BURN to suplement diety dostarczający L-tyrozynę, ekstrakty roślinne i kofeinę do stosowania w ramach diet niskokalorycznych w celu kontroli wagi.  Zielona herbata wspomaga równowagę masy ciała, a gorzka pomarańcza wspomaga metabolizm lipidów.

Kofeina jest wchłaniana przez jelita i działa na układ nerwowy, układ sercowo-naczyniowy i tkankę tłuszczową.  W układzie nerwowym oddziałuje na obszar podwzgórza, który reguluje temperaturę ciała (sprzyjając termogenezie) i poprzez umiarkowane podwyższanie tej temperatury, szczególnie podczas wysiłku, zużywa więcej tłuszczu.  Działa na nadnercza, zarówno bezpośrednio, jak i poprzez działanie ośrodkowego układu nerwowego, uwalniając katecholaminy, które oprócz zwiększenia wydolności fizycznej zwiększają uwalnianie kwasów tłuszczowych jako paliwa.  Guarana, doskonałe źródło kofeiny, to brazylijska roślina pochodząca z Amazonii, która w ostatnich latach stała się znana dzięki szerokiemu spożyciu poprzez napoje, ekstrakty i suplementy, dzięki swoim właściwościom energetycznym.  Z guarany otrzymujemy nasiona, które chemicznie składają się z kofeiny, teofiliny i teobrominy, trzech naturalnych alkaloidów, które działają stymulująco na ośrodkowy układ nerwowy.  Dzięki temu mechanizmowi stymulacji guarana, podobnie jak kofeina, może poprawić reaktywność i uwagę, wpływać na nastrój poprzez zmniejszenie zmęczenia i znużenia oraz tłumić uczucie głodu, pomagając w ten sposób w utracie wagi.  Właśnie ze względu na zawartość kofeiny, a raczej sporej ilości guaraniny (analogicznie do kofeiny), może również sprzyjać uwalnianiu katecholamin i stymulować metabolizm.  Dlatego, oprócz wsparcia organizmu jako stymulant energetyzujący, sprzyja przyspieszeniu metabolizmu, co wspomaga drenaż płynów i wykorzystanie kwasów tłuszczowych.

Zielona herbata: dzięki zawartym w niej polifenolom i dużej ilości katechin działa na współczulny układ nerwowy, zwiększając termogenezę i lipolizę.  Wydaje się również, że zielona herbata działa hamująco na lipazy jelitowe, zmniejszając w ten sposób trawienie i wchłanianie tłuszczu.  Konkretnie, szczególny efekt zielonej herbaty wynika z faktu, że zawiera również pewną ilość kofeiny, która wraz z katechinami może wywierać działanie termogeniczne oraz teaniny, aminokwasu ograniczającego wydzielanie kortyzolu indukowanego przez kofeinę.  . Forskolina: działa jako spalacz tłuszczu i przyspiesza metabolizm poprzez stymulację produkcji cząsteczki zwanej cyklicznym AMP (cAMP), która „wspomaga” komunikację komórkową.  Wykrycie wzrostu lub spadku cAMP działa jak sygnał, który powoduje, że nasz organizm wykonuje określone czynności.  Jedną z rzeczy, które robi cAMP, jest zwiększenie w naszych komórkach enzymu zwanego „lipazą wrażliwą na hormony”, który działa poprzez spalanie tłuszczu.  Coleus forskohlii był badany przede wszystkim ze względu na jego wpływ na czynność tarczycy.  Z badań wynika, że forskolina stymuluje cyklazę adenylanową w błonach tarczycy, enzym pełniący funkcję regulacyjną we wszystkich komórkach, w tym produkcję ATP (dla energii) i cAMP (który przenosi sygnały adrenaliny), z wnioskiem, że forskolina może wspierać wzrost tarczycy  metabolizm.

Synefryna: cząsteczka występująca głównie w niedojrzałej gorzkiej pomarańczy „Citrus aurantium”, zaangażowana w odchudzanie i zmniejszanie uczucia głodu.  W połączeniu z kofeiną wzmacnia jej działanie stymulujące i termogeniczne, ponieważ jest również w stanie przyspieszyć metabolizm, a tym samym umożliwia większe utlenianie tłuszczu.  Działa poprzez uwalnianie adrenaliny przy zmniejszeniu apetytu, ponownym wchłanianiu tłuszczu i zwiększeniu wydatku energetycznego, aw rzeczywistości może również stymulować podstawowy metabolizm, a tym samym zwiększać zużycie energii w spoczynku.

Teobromina: metyloksantyna, naturalny alkaloid występujący w drzewach kakaowych, którego pochodne zostały ujawnione dzięki swoim różnym, godnym uwagi właściwościom.  Działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, działa moczopędnie i rozszerzająco na naczynia krwionośne.  Teobromina jest stosowana jako środek rozszerzający naczynia krwionośne i hipotensor, jako diuretyk i kardioton, co dobrze komponuje się z tą grupą składników, ponieważ jest to inhibitor fosfodiesterazy, zmniejszając tym samym dezaktywację cAMP (fosfodiesteraza jest enzymem metabolizującym cAMP i unieczynniającym go.  Substancja ta działa jako drugi przekaźnik wewnątrzkomórkowy, odpowiedzialny za aktywność hormonów - oraz neuroprzekaźników i różnych układów metabolicznych.Gdy inaktywacja cAMP jest hamowana przez związek taki jak teobromina, działanie neuroprzekaźnika lub hormonu stymulującego produkcję cAMP jest dłuższe.  ) i dlatego ma działanie pobudzające, pobudzające stymulację katecholamin, co w konsekwencji wpływa na uwalnianie kwasów tłuszczowych.

Obecność L-tyrozyny, aminokwasu, który interweniuje w tworzeniu neuroprzekaźników, takich jak adrenalina, noradrenalina i dopamina, sprzyja tworzeniu hormonów tarczycy t3 i t4 i wraz z innymi pierwiastkami pomaga w termogenezie.

Producent:

Yamamoto Nutrition, IAF Network, Via Flero, 46-25125 Brescia, Włochy

Podmiot odpowiedzialny/Dystrybutor:

Olivit Sp. z o.o.

ul. Blacharska 11

61-006 Poznań

Powiązane produkty
YAMAMOTO NUTRITION BCAA 4:1:1 200 kaps.
YAMAMOTO NUTRITION BCAA 4:1:1 200 kaps.
98,00 PLN
75,00
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
98,00 PLN
YAMAMOTO Carnitine 1000 Karnityna 1000 mg 90 kaps.
YAMAMOTO Carnitine 1000 Karnityna 1000 mg 90 kaps.
86,00 PLN
65,00
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
86,00 PLN
YAMAMOTO Chromium Picolinate CHROM Pikolinian
YAMAMOTO Chromium Picolinate CHROM Pikolinian
37,00 PLN
29,00
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
37,00 PLN
YAMAMOTO Fish OIL OMEGA-3 EPA DHA 90softgels
YAMAMOTO Fish OIL OMEGA-3 EPA DHA 90softgels
66,00 PLN
39,00
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
66,00 PLN
YAMAMOTO Caffeine TABS kofeina 200mg 100tabs.
YAMAMOTO Caffeine TABS kofeina 200mg 100tabs.
37,00 PLN
29,00
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
37,00 PLN
YAMAMOTO SyneCAPS SYNEFRYNA G.Pomarańcza SPALACZ
YAMAMOTO SyneCAPS SYNEFRYNA G.Pomarańcza SPALACZ
47,00 PLN
29,00
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
47,00 PLN
DuoLife Vita C Powder 15 x 7g
DuoLife Vita C Powder 15 x 7g
138,90
PLN
DuoLife ProStik
DuoLife ProStik
109,00
PLN
FIZZY EASY Ca + D3 COMPLEX
FIZZY EASY Ca + D3 COMPLEX
28,90
PLN
DuoLife FIZZY EASY ELECTROLYTE COMPLEX
DuoLife FIZZY EASY ELECTROLYTE COMPLEX
28,90
PLN
Sklep internetowy Sellingo