DuoLife ProOptical (1)

DuoLife ProOptical

DuoLife ProOptical
ładowanie
249,00
 PLN
206,00
 PLN
za
szt.
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
228,00 PLN
  • Czas wysyłki: 24 Godziny
  • Kod EAN: 5902659133076
  • Numer katalogowy : DLCFPOPT010100
  • Wydrukuj kartę
Producent: DuoLife
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

DuoLife ProOptical

Składniki: organiczny olej z nasion pachnotki zwyczajnej (Perilla frutescens) standaryzowany na zawartość kwasu α-linolenowego powyżej 60%, ekstrakt z soku z owoców aceroli (Malpighia glabra) 12-15:1 standaryzowany na zawartość witaminy C, mikronizowane kryształki luteiny i zeaksantyny wyekstrahowane z aksamitki wzniesionej (Tagetes erecta) zawieszone w oleju szafranowym pozyskanego z owoców krokosza barwieńskiego (Carthamus tinctorius), ekstrakt z aplanspor zielonych mikroalg Haematococcus pluvialis standaryzowany na zawartość astaksanty, mieszanka karotenoidów wyekstrahowanych z owoców pomidorów w tym mikrokapsułkowany naturalny likopen, sole cynku organicznego (cytrynian cynku), ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis) 3:1 standaryzowany na zawartość 5% schizandryny, ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) 120:1 standaryzowany na zawartość 95% proantocyjanidyn (w tym 92% polifenole), ekstrakt z borówki czernicy (Vaccinium myrtillus) standaryzowany na zawartość 25% antocyjanin, ekstrakt owoców czarnego bzu (Sambucus nigra) 4:1 standaryzowany na zawartość 30% polifenoli, ekstrakt z liści czarnej porzeczki (Ribes nigrum) standaryzowany na zawartość 1% rutyny, ekstrakt z owoców aronii (Aronia melanocarpa) standaryzowany na zawartość 40% polifenoli (katechiny), skoncetrowana mieszanina karotenoidów wyekstrahowany z kwiatów aksamitki wysokiej (Tagetes erecta) zawieszona w oleju sojowym pozyskanego z ziaren soi zwyczajnej (Glycine max Merr) w tym zeaksantyna, ekstrakt z pręcików szafranu (Crocus sativus) 2-4:1 standaryzowany na zawartość 2% krocyny oraz 2% safranalu. Składnik otoczki: żelatyna ze skór ryb morskich - kapsułka zewnętrzna, organiczna pochodna celulozy (HPMC) - kapsułka wewnętrzna. Substancja przeciwzbrylająca: krzemionka.

Zawartość składników w porcji dziennej produktu: 1 kapsułka

organiczny olej z nasion pachnotki zwyczajnej (Perilla frutescens): 335 mgekstrakt z soku z owoców aceroli (Malpighia glabra): 82 mg w tym witamina C: 26 mg (33%RWS*)mikronizowane kryształki luteiny i zeaksantyny wyekstrahowane z aksamitki wzniesionej (Tagetes erecta) zawieszone w oleju szafranowym pozyskanym z owoców krokosza barwieńskiego (Carthamus tinctorius): 50 mg w tym luteina: 10 mgw tym zeaksantyna: 0,5 mgekstrakt z aplanspor zielonych mikroalg Haematococcus pluvialis: 20 mg w tym astaksantyna: 2 mgkarotenoidy wyekstrahowane z owoców pomidorów: 10 mg w tym mikrokapsułkowany naturalny likopen: 0,5 mgsole cynku organicznego: 10 mgtym cynk organiczny: 3 mg (30%RWS*)ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis): 10 mg w tym schizandryna: 0,5 mgekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera): 10 mg w tym 95% proantocyjanidyny: 9,5 mgekstrakt z borówki czernicy (Vaccinium myrtillus): 10 mg w tym 25% antocyjany: 2,5 mgekstrakt w owoców czarnego bzu (Sambucus nigra): 10 mg w tym 30% polifenoli: 3 mgekstrakt z liści czarnej porzeczki (Ribes nigrum): 10 mg w tym rutyna: 0,1 mgekstrakt z owoców aronii (Aronia melanocarpa): 10 mg w tym 40% polifenoli (katechin): 4 mgkarotenoidy wyekstrahowane z kwiatów aksamitki wzniesionej (Tagetes erecta) zawieszone w oleju sojowym pozyskanym z ziaren soi zwyczajnej (Glycine max Merr): 7,5 mg w tym zeaksantyna: 1,5 mgekstrakt z pręcików szafranu (Crocus sativus): 5 mg

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej maksymalnej porcji dziennej.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą podczas współistniejącego leczenia przeciwdepresyjnego oraz podczas jednoczesnego stosowania antykoagulantów.

Data minimalnej trwałości znajduje się na opakowaniu produktu. Data minimalnej trwałości jest równocześnie numerem partii produkcyjnej.

Co wyróżnia Duolife PROOPTICAL®?

Dwufazowe kapsułki o zmodyfikowanym, przedłużonym uwalnianiu. Innowacyjna, dwufazowa postać preparatu stanowi połączenie dwóch kapsułek – zewnętrznej płynnej oraz wewnętrznej, w postaci stałej. Proces wchłaniania substancji aktywnych zawartych w fazie płynnej rozpoczyna się już w żołądku, podczas gdy składniki zawarte w postaci stałej zostają uwalniane dopiero w jelicie cienkim. Dwuetapowy proces wchłaniania substancji aktywnych sprzyja ich biodostępności. W płynnej zawartości kapsułki zewnętrznej, w fazie olejowej otrzymanej z naturalnych olejów roślinnych, rozpuszczone są składniki, które najlepiej wchłaniają się w obecności tłuszczy: luteina, zeaksantyna i astaksantyna. Składowe te zostają przyswojone w pierwszej kolejności, w żołądku i początkowym odcinku jelita cienkiego. Natomiast ekstrakty roślinne słabo rozpuszczalne w tłuszczach oraz związki wrażliwe na działanie kwasu solnego są składowymi stałymi kapsułki wewnętrznej. Omijają one środowisko żołądka, a uwalniane są w dalszych odcinkach jelita, w pH sprzyjającym ich przyswajaniu.Receptura uwzględniająca zasady synergizmu i antagonizmu składników.Opakowanie wolne od bisfenolu A (BPA), związku o kontrowersyjnym wpływie na zdrowieProdukt NIE ZAWIERA konserwantów, sztucznych wypełniaczy i jest wolny od GMO – surowce użyte do opracowania suplementu NIE POCHODZĄ z roślin genetycznie modyfikowanych.Produkt NIE ZAWIERA glutenu – jest odpowiedni dla osób nietolerujących glutenu.Skoncentrowana formuła – dzięki temu wygodne stosowanie suplementu – 1 raz dziennie

Producent:

DuoLife,  Topolowa 22, 32082 Więckowice

Powiązane produkty
YAMAMOTO Nutrition MultiPRO multiwitaminy 80 tabl.
YAMAMOTO Nutrition MultiPRO multiwitaminy 80 tabl.
67,99 PLN
65,00
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
67,99 PLN
Natrol Cinnamon, Chromium & Biotin biotyna 60tabl.
Natrol Cinnamon, Chromium & Biotin biotyna 60tabl.
46,00
PLN
NatVita Nigellin Czarnuszka ekstrakt 10:1 100kaps
NatVita Nigellin Czarnuszka ekstrakt 10:1 100kaps
43,00
PLN
Liście Nanga Jiaogulan 250g
Liście Nanga Jiaogulan 250g
84,00
PLN
DuoLife My Blood Moja Krew 750ml
DuoLife My Blood Moja Krew 750ml
147,00
PLN
DuoLife Chlorofil  750ml
DuoLife Chlorofil 750ml
115,50
PLN
DuoLife Keratin Hair Complex 750ml
DuoLife Keratin Hair Complex 750ml
178,00
PLN
DuoLife FIBER 750ml
DuoLife FIBER 750ml
108,00
PLN
DuoLife ProSelect
DuoLife ProSelect
106,00
PLN
DuoLife Maca
DuoLife Maca
84,00
PLN
Sklep internetowy Sellingo